Horgászvizsga előkészítő előadás és horgászvizsga Ifi Klubunk szervezésében

Ifi Klubunk éves program ismertetőjének megfelelően 2012. évi záróeseményeként november 18-án vasárnap 9:30-tól Székházunk 1. emeleti nagytermében horgászvizsga előkészítő előadást, majd november 25-én vasárnap szintén 9:30-tól horgászvizsgát szervez. A horgászvizsga előkészítő előadás 150 percben ismeretterjesztő előadás keretében gyakorlatiasan bemutatja mindazt, amit a horgászatról, szabályokról, halfajokról, tehát a horgászvizsgán tudni kell. Az előadáson résztvevő horgászjelölteknek a vizsga letétele nem lehet probléma. Kérjük íróeszközt mindenki hozzon magával. A november 18-i előkészítő előadáson a részvétel díjtalan. Az előkészítőn részt vevő 15 év alatti jelentkezők részére a 3.500 forintos állami horgászvizsgadíjat a KHESZ Ifi Horgászklubja átvállalja. (Javasolt életkor: 12 éves kortól) Programunkra előzetes jelentkezést kérünk november 16. péntekig telefonon (328-945), e-mailen (info@khesz.hu), vagy személyesen (Békéscsaba, Bajza utca 11. munkaidőben) elérhetőségeink bármelyikén. Mindenkit szeretettel vár a KHESZ Ifi Horgászklubja.

Ifi Klubunk éves program ismertetőjének megfelelően 2012. évi záróeseményeként november 18-án vasárnap 9:30-tól Székházunk 1. emeleti nagytermében horgászvizsga előkészítő előadást, majd november 25-én vasárnap szintén 9:30-tól horgászvizsgát szervez. A horgászvizsga előkészítő előadás 150 percben ismeretterjesztő előadás keretében gyakorlatiasan bemutatja mindazt, amit a horgászatról, szabályokról, halfajokról, tehát a horgászvizsgán tudni kell. Az előadáson résztvevő horgászjelölteknek a vizsga letétele nem lehet probléma. Kérjük íróeszközt mindenki hozzon magával. A november 18-i előkészítő előadáson a részvétel díjtalan. Az előkészítőn részt vevő 15 év alatti jelentkezők részére a 3.500 forintos állami horgászvizsgadíjat a KHESZ Ifi Horgászklubja átvállalja. (Javasolt életkor: 12 éves kortól) Programunkra előzetes jelentkezést kérünk november 16. péntekig telefonon (328-945), e-mailen (info@khesz.hu), vagy személyesen (Békéscsaba, Bajza utca 11. munkaidőben) elérhetőségeink bármelyikén. Mindenkit szeretettel vár a KHESZ Ifi Horgászklubja.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük