Magyar aranyérem a Klubcsapat Világbajnokságon

Magyarország horgász versenysportjának története során az édesvízi Klubcsapatok Világbajnokságán először végzett magyar csapat az élen. A SPRO – EXNER – MOLNÁR-SZIGET csapata 2011. június 4-5-én a szerbiai Golubac városában rendezett világbajnokságon a kétszer négy órás küzdelemben első helyezést ért el. Különösen nagy jelentőségű az eredmény, mivel magyar versenysport eddigi sikersorozatából már csak ez az egy világbajnoki aranyérem hiányzik. A Milkovics Péter, Déry Gábor, Tremmel Balázs, Schmidt Attila, Palotai Kristóf, Hegyes Zoltán összeállítású csapattal, Nagy Attila vezetésével, Zelei József segédletével már szombaton élre álltak. Vasárnap a csapatnak sikerült tovább növelnie előnyét, így magabiztosan nyerte a tornát, amin 24 ország legjobbjaival mérkőzött meg. Szakértők szerint ez a verseny a horgászsport Bajnokok Ligája. (Forrás: mohosz.hu)

Képösszeállítás: mohosz.hu/cikk26.html