Körösvidéki Sporthorgász Egyesület versenybeszámoló

A Körösvidéki Sporthorgász Egyesület 2023. 06. 16-18-án megtartott nagyhalfogó versenyén 61 felnőtt és 8 gyermekhorgász vett részt, akik együttesen 158 kiló halat mérlegeltettek. Felnőtt kategóriában külön örömteli, hogy a képzeletbeli dobogóra két hölgyversenyző is felkerült.

Első helyezett Plavecz János lett az egyedi legnagyobb súlyú hallal, amely egy 11 kg-os ponty volt. Második helyezést Szrenka Éva szerezte meg 24,40 kg, a bronzérmet pedig Szilágyi Ildikó 22,48 kg összfogással.

Gyermek kategóriában első lett Sajti Lívia 4,50 kg, második Dudás Zoltán 2,50 kg, harmadik Varga Csenge 2,48 kg összsúlyban fogott hallal.

Különdíjat kapott Plavecz János a legnagyobb ponty (11 kg) kategóriában, Szrenka Éva amur (8,5 kg) valamint Tímár Károly ragadozó hal kategóriában (2,80 kg csuka).

Gratulálunk minden versenyzőnek, és külön köszönet dr. Ollé Tibornak, aki a finom szombat esti pörköltet finanszírozta!

A vezetőség nevében: Végh Zoltán elnök